Logo
Logo

Piekarnia Stosiek

Głogówek, Rzepcze 30

tel. 77 437 32 99

Znajdziesz nasze produkty w sklepach

Głogówek

ul. Mickiewicza 13

Prudnik

ul. Rynek 20

Prudnik

ul. Jana Cybisa

właściciel: Anna Semma

Biała

ul. Rynek 11

właściciel: Szymon Cichoń

Krapkowice

ul. Pocztowa 24

właściciel: Ewa Cichoń

Kilka słów o naszej Piekarni-Cukierni

Pół szklanki historii, dwie łyżki talentu, szczypta rodzinnego wsparcia…

Logo

Początki Piekarni Stosiek

Piekarnia rodziny Stosiek powstała w 1927 roku. Jej założycielem był Karl Stosiek, mistrz piekarnictwa, którego mistrzowskie wyroby szybko stały się najbardziej pożądanymi wypiekami w całej okolicy.

Następnie zakład przejął syn Karla – Karol, który unowocześnił piece i wprowadził nowe receptury. W 1982 roku piekarnię przejął piekarz trzeciego pokolenia – Krystian Stosiek i prowadzi ją po dziś dzień.

Nasza piekarnia dziś

Ostatnie 27 lat Piekarni Stosiek to czas wielkich przemian – ciągłe modernizacje dziedzictwa, poszerzanie horyzontów oraz promowanie krajanki i kołacza śląskiego, za co otrzymaliśmy w 2007 roku pierwsze miejsce w konkursie „Najlepsza potrawa regionalna”.

Logo

Powstanie cukiernictwa

Od roku 1988 rodzinna firma Stosiek rozszerzyła swoją działalność o cukiernię, która wspaniale prosperuje już 21 lat, wciąż poszerzając asortyment o nowe, smaczne wypieki.

Trzon załogi tworzy trzech dyplomowanych mistrzów cukierniczych. Cukierniczki często biorą udział w różnych kursach, gdzie doskonalą swoje umiejętności oraz pobudzają swoją kreatywność.

Zachęcamy do spróbowania naszych produktów

Zapraszamy Państwa serdecznie do sklepów do których dostarczmy nasze produkty. Codziennie świeże wypieki – pieczywo, ciasta i torty, krajanki, pączki, drożdżówki i inne.

Przyjmujemy także zamówienia na ciasta – na miejscu bądź telefonicznie.

Logo

projekt i wykonanie:

Agencja Reklamowa RAVEN